Jste právník?

Občanskoprávní spor

Datum: 30. listopadu 2018

Dobrý den.

Mé jméno je Jiří Papp. Jsem bývalý policista zraněný v zaměstnání (sražený vozidlem na dálnici D8 u obce Chlumec).

Již proběhlo trestní řízení,které jsem vyhrál. Vyhrál jsem i odvolací krajský soud. Byl jsem odkázán na náhradu škody na občanskoprávní soud. Má právnička mě opustila pro nedůvěru, poté jsem oslovil mnoho právníků a právních kanceláří a žádný mi neřekl své ANO.

Chtěl bych se zeptat, jestli je možné mě zastupovat u občanskopráv­ního soudu.

Viník nehody se dovolal k dalšímu soudu, tuším že se jmenuje Nejvyšší soud. Tedy trestněprávní bude pokračovat. I u tohoto soudu bych potřeboval zastupovat.

Pro přiblížení dopravní nehody a mého stavu po nehodě:

nepamatuji si nic, ale z výpovědí:

Píše se den 9.12 2014, je podvečer byl jsem na dálnici D8 u jiné dopravní nehody, kde jsem vypomáhal v této nehodě kolegům. Narazil do mě s vozidlem (asi bych neměl jmenovat). Způsobil mi těžké ublížení na zdraví. Hlavně poškození mozku. Lékařsky „Difuzní axonální poranění mozku“. Je to údajně těžké zranění, po kterém se zraněný většinou nevrátí do normálního života, v některých případech i zemře. Ale protože jsem byl obrovský sportovec (lékaři to tomu přisuzují), přežil jsem. Byl jsem ochrnutý na levou polovinu těla, pohyboval jsem se na vozíku. I z toho jsem se dostal. Již mi to i celkem dobře přemýšlí.

Hledám právního zástupce, který by se věci ujal. Rád bych našel nějakou právní pomoc. Prosím Vás o pomoc,nebo doporučení kvalitní právní služby. V případě jakýchkoli dotazů na mou osobu jsem vám k dispozici na mailové adrese jpapp@seznam.cz.

S pozdravem Ing. Jiří Papp – poškozený

občanské právo

Reakce:

Položit dotaz